VP Investment srebrnym sponsorem!

Po finalizacji rozmów z VP Investment możemy oficjalnie poinformować, że firma została sponsorem srebrnym naszego klubu!

VP Investment to jeden z czołowych deweloperów rynku słupskiego. Profesjonalnie zajmuje się budownictwem od roku 2009. Jest firmą solidną, wiarygodną oraz uczciwą. Skupia ludzi z pasją. Charakteryzuje się wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań oraz przykłada olbrzymią wagę do jakości świadczonych usług. Nieodzownym elementem jej pracy jest satysfakcja klienta. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zarówno dotychczasowych, jak i przyszłych klientów, firma poszerza swój zakres funkcjonowania o nasze miasto, realizując obecnie projekt “Fiołkowego Wzgórza”.

Osiedle “Fiołkowe Wzgórze” położone będzie blisko centrum Bytowa, a zarazem z dala od zgiełku miasta. Inwestycja składa się z sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wysoka jakość zastosowanych materiałów zapewni przyszłym właścicielom oszczędność w eksploatacji. Zaprojektowane domy charakteryzują się prostą, nowoczesną i  elegancką architekturą. Osiedle otacza zieleń, piękny krajobraz i spokój.

– Zarówno Bytów, jak i piłka nożna nie są nam obce. Postanowiliśmy wesprzeć projekt Bytovii – mówi Dariusz Palicki z VP Investment.