Klub

STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ MIEJSKI KLUB SPORTOWY BYTOVIA

ADRES DO KORESPONDENCJI:  ul. Mickiewicza 13, 77-100 Bytów
TEL./FAX:  59 822 38 73
E-MAIL: biuro@bytoviabytow.pl
NIP: 842-15-72-123
REGON:  771303083
NUMER KONTA:  54 1240 3783 1111 0000 4089 0335
NUMER KRS: 0000459110
1% PODATKU: 0000240766
STRONA INTERNETOWA: www.bytoviabytow.pl
ROK ZAŁOŻENIA KLUBU:  1946
BARWY:  czarno-biało-czerwone
HERB KLUBU:  od 2000 r.
ADRES STADIONU:  ul. Mickiewicza 13, 77-100 Bytów
POJEMNOŚĆ STADIONU:  2043 miejsc

ZARZĄD KLUBU:

Przemysław Gawin – Prezes, e-mail: prezes@bytoviabytow.pl

Łukasz Telesiński – Wiceprezes, e-mail: wiceprezes@bytoviabytow.pl

Adrian Lass – Wiceprezes, e-mail: kierownik@bytoviabytow.pl

Krystian Błank – Sekretarz, e-mail: k.blank@bytoviabytow.pl

Bartosz Malek – Członek Zarządu, e-mail: b.malek@bytoviabytow.pl

Tomasz Baranowski – Członek Zarządu, e-mail: t.baranowski@bytoviabytow.pl

Ireneusz Błaszczyk – Członek Zarządu, e-mail: i.blaszczyk@bytoviabytow.pl

Michał Brzeziński – Członek Zarządu, e-mail: m.brzezinski@bytoviabytow.pl

KOMISJA REWIZYJNA:

Mateusz Gralak – Przewodniczący

Michał Gidelski – Sekretarz

Maciej Hinc – Członek Komisji

RADA SPONSORÓW:

Krzysztof Dyks – Przewodniczący

Grzegorz Szymański – Członek

Daniel Koska – Członek

Bogdan Itrich – Członek

Mariusz Piórkowski – Członek

KIEROWNIK KLUBU:

Adrian Lass – tel. 736 333 526, e-mail: kierownik@bytoviabytow.pl

SZTAB SZKOLENIOWY:

Karol Szymlek – I trener

Ryszard Mądzelewski – asystent trenera

AKADEMIA MŁODYCH WILKÓW:

Tomasz Mielewczyk – dyrektor akademii, tel. 699 250 810, e-mail: akademia@bytoviabytow.pl

Mateusz Śmigiel – trener Junior B

Adam Zborowski – trener Junior C2

Krzysztof Król – trener Junior D2

Mateusz Kroll – trener Junior E

BIURO KLUBU:

Biuro klubu jest czynne w dni robocze od 9.00 do 15.00 w zabytkowym budynku MOSiR-u w Bytowie przy ul. Mickiewicza 13.

PRACOWNIK KLUBU:

Ryszard Dołhan

SLO – KONTAKT Z KIBICAMI:

Bartosz Malek – e-mail: biuro@bytoviabytow.pl

OBSŁUGA MEDYCZNA:

Romuald Wojtczak – lekarz

Waldemar Kowalik – masażysta, fizjoterapeuta

DYREKTOR MARKETINGU:

Krystian Błank – tel. 665 135 798, e-mail: k.blank@bytoviabytow.pl

RZECZNIK PRASOWY:

Maciej Hinc – tel. 660 308 506, e-mail: m.hinc@bytoviabytow.pl

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI:

Michał Gidelski – tel. 514 254 243, e-mail: m.gidelski@bytoviabytow.pl

www.bytoviabytow.pl

REDAKCJA:

Maciej Hinc – e-mail: m.hinc@bytoviabytow.pl

Krystian Błank – e-mail: k.blank@bytoviabytow.pl

WSPÓŁPRACA:

Bogdan Adamczyk

Wojciech Kiedrowski

Krzysztof Lis

Justyna Lis

Agnieszka Telesińska

Patrycja Telesińska

Marta Hinc

Krystian Leszczyński