Klub

STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ MIEJSKI KLUB SPORTOWY BYTOVIA BYTÓW

ADRES DO KORESPONDENCJI:  ul. Mickiewicza 13, 77-100 Bytów
TEL./FAX:  59 822 38 73
E-MAIL: biuro@bytoviabytow.pl
NIP: 842-15-72-123
REGON:  771303083
NUMER KONTA:  54 1240 3783 1111 0000 4089 0335
NUMER KRS: 0000459110
1% PODATKU: 0000240766
STRONA INTERNETOWA: www.bytoviabytow.pl
ROK ZAŁOŻENIA KLUBU:  1946
BARWY:  czarno-biało-czerwone
HERB KLUBU:  od 2000 r.
ADRES STADIONU:  ul. Mickiewicza 13, 77-100 Bytów
POJEMNOŚĆ STADIONU:  pojemność: 2050 miejsc

ZARZĄD KLUBU:
Tomasz Baranowski – Prezes, e-mail: prezes@bytoviabytow.pl
Przemysław Gawin – Wiceprezes, e-mail: wiceprezes@bytoviabytow.pl – tel. 604 891 418
Bartosz Malek – Sekretarz, e-mail: sekretarz@bytoviabytow.pl
Ireneusz Błaszczyk – Członek Zarządu, e-mail: i.blaszczyk@bytoviabytow.pl
Michał Brzeziński – Członek Zarządu, e-mail: m.brzezinski@bytoviabytow.pl

KOMISJA REWIZYJNA:
Krystian Błank – Przewodniczący
Andrzej Szymanowski – Sekretarz
Łukasz Telesiński – Członek Komisji

KIEROWNIK KLUBU:
e-mail: kierownik@bytoviabytow.pl – Adrian Lass – tel. 736 333 526

BIURO KLUBU:
Biuro klubu jest czynne w dni robocze od 9.00 do 15.00.

PRACOWNIK KLUBU:
Ryszard Dołhan

SLO – KONTAKT Z KIBICAMI:
Bartosz Malek – e-mail: sekretarz@bytoviabytow.pl

SZTAB SZKOLENIOWY:
Kamil Socha – I trener – e-mail: k.socha@bytoviabytow.pl
Krystian Rubajczyk – II trener – e-mail: k.rubajczyk@bytoviabytow.pl
Ryszard Mądzelewski – asystent trenera
Przemysław Norko – trener bramkarzy

REZERWY I JUNIORZY:
Artur Chajecki – trener rezerw
Mateusz Śmigiel – trener Junior B
Adam Zborowski – trener Junior C2
Krzysztof Król – trener Junior D2
Mateusz Kroll – trener Junior F
Artur Chajecki – trener Junior F2

OBSŁUGA MEDYCZNA:
Romuald Wojtczak – lekarz
Waldemar Kowalik – masażysta, opieka medyczna
Witold Antoniak – fizjoterapeuta, opieka medyczna

DYREKTOR MARKETINGU:
Krystian Błank – tel. 665 135 798, e-mail: k.blank@bytoviabytow.pl

RZECZNIK PRASOWY:
Maciej Hinc – tel. 660 308 506, e-mail: m.hinc@bytoviabytow.pl

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI:
Michał Gidelski – tel. 514 254 243, e-mail: m.gidelski@bytoviabytow.pl

SPECJALISTA DS. REKLAMY I PR:
Adrian Lass

www.bytoviabytow.pl
REDAKCJA:
Maciej Hinc – e-mail: m.hinc@bytoviabytow.pl
Krystian Błank – e-mail: k.blank@bytoviabytow.pl

WSPÓŁPRACA:
Marian Szymanowski
Andrzej Szymanowski
Bogdan Adamczyk
Wojciech Kiedrowski
Mateusz Gralak
Krzysztof Lis
Justyna Lis
Agnieszka Telesińska
Patrycja Telesińska
Aleksandra Kapeluch
Marta Hinc