obóz

Jedziemy na obóz do Turcji!

Bytovia wyjedzie zimą na obóz zagraniczny do Turcji! Czarno-biało-czerwoni spędzą w Belek 11 dni. Prezentujemy również plan przygotowań.

Podopieczni trenera Adriana Stawskiego przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 14 stycznia. Dwa dni później zagramy pierwszy sparing – w Gdańsku z Lechią. Po kolejnych czterech meczach testowych nasz zespół wyleci na obóz do Turcji, który rozpocznie się 10 lutego, a zakończy się 21 lutego. Czarno-biało-czerwoni będą zameldowani w hotelu IC Santai w Belek.

– Wyjeżdżamy na obóz do Turcji dzięki ludziom dobrej woli, którzy zasponsorowali obóz i przejazd. Traktujemy to jako nagrodę za dobrą postawę drużyny i za walkę, jaką podjął klub. Chciałbym zaznaczyć, że wyjazd na zagraniczny obóz nie oznacza, że Bytovia nagle stała się krezusem. Wciąż staramy się robić wszystko, aby zdobywać potrzebne środki i przyciągać do nas coraz większą liczbę sponsorów. Szukamy też w dalszym ciągu sponsora strategicznego. Po prostu, jeśli nie pojechalibyśmy do Turcji, to pieniądze by przepadły. Nie mogliśmy nie skorzystać z takiej okazji – mówi trener Adrian Stawski.

PLAN PRZYGOTOWAŃ:

14.01. – początek przygotowań
16.01. – sparing z Lechią Gdańsk (w Gdańsku)
19.01. – sparing z Bałtykiem Gdynia (w Gdyni)
26.01. – sparing z Chojniczanką Chojnice (miejsce do ustalenia)
02.02. – sparing z Olimpią Grudziadz (do ustalenia)
07.02. – sparing z Mieszko Gniezno (do ustalenia)
10.02.-21.02. – obóz w Belek