Sztab gotowy na nowy sezon

Kadra zawodnicza na sezon 2022/2023 oficjalnie dopięta, czas przedstawić również sztab szkoleniowy. W nowym sezonie bytowski zespół dalej prowadzić będzie trener Karol Szymlek, wraz z trenerem bramkarzy – Krzysztofem Oleszkiewiczem, oraz  II trenerem – Tomaszem Mielewczykiem. 

Trener Karol Szymlek po roku prowadzenia czarno-biało-czerwonego okrętu pozostaje z nami na dłużej. W jego sztabie na dłużej pozostaje również trener bramkarzy, Krzysztof Oleszkiewicz. Popularny “Gunio” dalej będzie szkolił bramkarzy pierwszego zespołu oraz młodych zawodników Akademii Młodych Wilków.

Co do składu trenerskiego z poprzedniego sezonu nastąpiła jedna, tymczasowa zmiana. Przebywającego na chorobowym trenera Ryszarda Mądzelewskiego zastępować będzie dyrektor akademii, Tomasz Mielewczyk. Trener “Madziara” wróci do sztabu po powrocie do zdrowia. Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na Mickiewicza 13.

Całemu sztabowi życzymy natomiast powodzenia w nowym sezonie – dobrych wyborów, wielu owoców pracy u zawodników oraz wielu zwycięstw.