Mateusz Cybula w Bytovii

Mateusz Cybula wraca na Mickiewicza 13! 27-letni obrońca przechodzi do naszego klubu z Lipniczanki Lipnica i po 7. latach  ponownie będzie bronił czarno-biało-czerwonych barw. 

Mateusz Cybula swoją piłkarską przygodę rozpoczął w zespołach juniorskich U2 Bytów, z których przeniósł się do naszej przyklubowej akademii. W naszym klubie stawiał swoje pierwsze kroki w piłce seniorskiej rozgrywając spotkania w zespole rezerw. W czarno-biało-czerwonych barwach grał do czerwca 2015 roku, kiedy to zdecydował się na przerwę od piłki nożnej. Trwała ona przez dwa lata do momentu dołączenia do Lipniczanki Lipnica. W zespole z powiatu bytowskiego rozgrywał spotkania w rozgrywkach IV ligi oraz ligi okręgowej. W nowym sezonie wraca po 7. latach na Mickiewicza 13 i w sezonie 2022/2023 będzie ponownie grał w zespole Bytovii, tym razem debiutując w jej pierwszym zespole.

Mateuszowi gratulujemy transferu i życzmy powodzenia w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie – wielu udanych występów w czarno-biało-czerwonych barwach, spełnienia swoich osobistych celów, radości z gry oraz przede wszystkim – dużo zdrowia.