Otwarty mecz testowy do zespołu rezerw

Zapraszamy do udziału w meczu testowym organizowanym przez zespół rezerw “Czarnych Wilków”. Celem przedsięwzięcia jest podarowanie szansy zawodnikom z regionu na pokazanie swoich umiejętności. Być może to właśnie TWOJA szansa na sukces!

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 9 lutego, o godzinie 20:00 na boisku treningowym przy ulicy Mickiewicza 13. Zbiórka kandydatów odbędzie się przy zadaszonej trybunie bytowskiego stadionu o godzinie 19:30. Zawodnicy, którzy zostaną pozytywnie ocenieni przez trenerów naszego klubu, otrzymają zaproszenie do gry w zespole rezerw Bytovii, w którym ich rozwój będzie monitorowany przez trenerów drugoligowej ekipy.

Mecz testowy  skierowany jest do zawodników z roczników:

  • 2005, 2004, 2003, 2002 (zawodnicy z doświadczeniem gry minimum w rozgrywkach juniorskich),
  • 2001, 2000, 1999, 1998 (zawodnicy z doświadczeniem gry minimum w B-Klasie),
  • 1997, 1996, 1995, 1994 (zawodnicy z doświadczeniem gry minimum w Lidze Okręgowej).

Zapraszamy wszystkich zawodników z regionu, którzy myślą o zawodowym graniu w piłkę. Celem strategicznym klubu jest stworzenie odpowiednich warunków do rozwoju, aby druga drużyna był pewnego rodzaju trampoliną do pierwszego zespołu. Przed nami dużo pracy, aby ten efekt osiągnąć, jednak bardzo zależy nam, aby zawodnicy z regionu mogli spełnić swoje marzenia o grze na poziomie centralnym właśnie w naszym klubie. Wszystko w głowach i nogach zawodników, natomiast my jesteśmy otwarci na pomoc, na rozmowę oraz wsparcie ich, by mogli piąć się w górę piłkarskiej hierarchii – powiedział kierownik drużyna, Jan Stolarski.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 511 068 779), bądź mailowy na adres kierownik@bytoviabytow.pl, w treści wpisując swoje dane (imię, nazwisko, rocznik, pozycja, przeszłość zawodnicza, ewentualnie obecny klub).