Daleki wyjazd do Władysławowa | Zapowiedź

Po tym jak niespodziewanie z rozgrywek wycofał się GKS Kowale, “Czarne Wilki” miały w tym tygodniu więcej czasu na przygotowanie się do kolejnej ligowej rywalizacji. Już jutro Bytovia zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Władysławowo. Początek meczu o 11:00.

Nasz jutrzejszy rywal to zespół z górnej dziesiątki tabeli. MKS Władysławowo plasuje się obecnie na 9. miejscu w IV-ligowej tabeli z dorobkiem 43 punktów. Na taki wynik złożyło się 12 zwycięstw, 7 remisów i 10 porażek. W minioną środę drużyna z Władysławowa pokonała Spartę Sycewice na wyjeździe 3:1. Co więcej, nasz jutrzejszy rywal ma ostatnio serię 7 meczów bez porażki. W rundzie jesiennej Bytovia zremisowała z MKS-em Władysłwaowo 3:3. Wówczas bramki dla “Czarnych Wilków” strzelali Samuel Wirkus, Przemysław Leik oraz Grzegorz Leik.

W tym tygodniu podopieczni Tomasza Bąkowskiego mogli nieco dłużej odpocząć w majówkę, gdy ich przeciwnicy rozgrywali swoje mecze. Wynikało to z faktu, że przed spotkaniem z Bytovią z rozgrywek wycofał się GKS Kowale. We wcześniejszych meczach natomiast podopieczni Tomasza Bąkowskiego dwukrotnie remisowali 0:0. Najpierw z Wierzycą Pelplin, a następnie z Gryfem Wejherowo. Teraz zawodników z Bytowa czeka na pewno trudna rywalizacja i daleki wyjazd, jeden z najdalszych spośród wszystkich w IV lidze. Trzymajmy jednak kciuki, że z tej dalekiej podróży “Czarne Wilki” wrócą z kompletem oczek.

Władysławowo, sobota (05.05.), godz. 11:00, MKS Władysławowo – MKS Bytovia