Puchar 3 Maja za nami!

Druga edycja Pucharu 3 Maja przeszła do historii. W rywalizacji wzięło udział jedenaście zespołów juniorskich z rocznika 2015, które zostały podzielone na dwie grupy. Nie zabrakło sportowych emocji, walki, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć oraz opisu wydarzeń.

Turniej rozpoczął się już o 9:00, gdy wszystkie ekipy stawiły się na Stadionie Miejskim w Bytowie, by wziąć udział w rywalizacji o Puchar 3 Maja. W zawodach wzięły udział zespoły: trzy drużyny Bytovii, Bytovia-Canicuła, JFA Przechlewo, Gryf Słupsk, MKS Debrzno, Gwardia Koszalin, Zawisza Borzytuchom, APK Jedynka Kartuzy oraz Myśliwiec Tuchomie.

Na trybunach bytowskiego stadionu zgromadziła się liczna publiczność, która dopingowała młodych adeptów futbolu. Szczególne brawa należą się ekipie rodziców naszych zawodników, którzy zorganizowali gorący doping dla swoich pociech oraz obsługiwali stanowisko gastronomiczne.

Każda drużyna zostawiła na boisku sporo zdrowia, energii i serca. W najlepszej czwórce znalazły się zespoły:

  1. JFA Przechlewo
  2. Bytovia
  3. APK Jedynka Kartuzy
  4. Myśliwiec Tuchomie

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów. Podziękowania kierujemy również w stronę Starosty Bytowskiego Leszka Waszkiewicza i byłego prezesa PZPN Michała Listkiewicza za odwiedzenie nas i wspólne wręczenie nagród uczestnikom.

Partnerem głównym wydarzenia był Kompleks Basenowo – Rekreacyjny “Nimfa” w Bytowie. Wspierał nas również Pomorski Związek Piłki Nożnej.