bytovia

Zmiany w klubie

MKS Bytovia Bytów informuje o zmianach w klubie.

Z funkcji sekretarza klubu 12 czerwca zrezygnował Adam Leik. Jego następcą został wybrany Krzysztof Treder. Pięcioosobowy skład Zarządu uzupełnił kierownik klubu – Jacek Maszkowski, który będzie odpowiadał za sprawy młodzieżowe.

30 czerwca wygasły kontrakty Sebastiana Kamińskiego, Marka Opałacza, Michała Rzuchowskiego, Michała Stasiaka, Janusza Surdykowskiego, Michała Szewczyka, Michała Szromnika, Jakuba Wilka i Edgarasa Žarskisa. Tych zawodników nie ujrzymy w przyszłym sezonie w czarno-biało-czerwonych barwach. Klub pragnie podziękować tym piłkarzom za zaangażowanie w każdym meczu i pełen profesjonalizm. Życzymy powodzenia i mówimy do zobaczenia na piłkarskim szlaku! O kolejnych decyzjach personalnych będziemy informować na dniach.

Zawiadamiamy również, że oficjalną stroną klubu będzie odtąd niniejszy serwis bytoviabytow.pl. Jego redaktorami zostali Przemysław Gawin oraz Krystian Błank. Witrynę stworzył natomiast Wojciech Kiedrowski, który będzie odpowiadać za sprawy techniczne. Strona będzie aktualizowana i testowana przez kilka następnych dni. Przy okazji zapraszamy również na naszego nowego fanpejdża, którego znajdziecie tutaj. Udostępniajcie, lajkujcie i pomóżcie nam w ten sposób rozpropagować nowe media naszego klubu!