Wracamy do gry

W końcu! Dzisiaj nasze rezerwy powracają do treningów dzięki luzowaniu obostrzeń. Co więcej – w najbliższym tygodniu czekają nas aż dwa spotkania drugiego zespołu!

Po miesięcznym lockdownie, jaki dotknął sport amatorski, wracamy do gry. – Sport uprawiany na wolnym powietrzu zostanie wyłączony z obostrzeń epidemicznych poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski na środowej konferencji prasowej. To właśnie od dzisiaj wraca możliwość rozgrywania spotkań oraz odbywania treningów przez zespoły z niższych szczebli.

Pierwszy tydzień bardzo pracowicie wykorzystają zatem nasze rezerwy. Na dzisiaj zaplanowany jest już pierwszy trening, a podczas najbliższych 6 dni druga drużyna rozegra dwa spotkania.

Pierwsza rywalizacja czeka ich już w środę, kiedy to na boisku lekkoatletycznym bytowskiego stadionu podopieczni Artura Chajeckiego rozegrają 1/8 regionalnego Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem będzie LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański. Rywal co dzień występuje w lidze okręgowej w grupie Gdańsk II. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00. Przez panujące nadal obostrzenia spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności.

Po pucharowych bataliach w sobotę “Czarne Wilki” udadzą się do Miastka, gdzie rozegrają zaległe spotkanie z miejscowym Startem. Pierwszy gwizdek arbitra planowany jest na godzinę 17:00.