Czas na puchary

W środę nasze rezerwy po przerwie spowodowanej pandemią wrócą do rywalizacji o stawkę. Podopieczni Artura Chajeckiego zmierzą się na własnym stadionie w 1/8 finału regionalnego Pucharu Polski z Żuławami Nowy Dwór Gdański. Początek meczu o 17:00.

Nasz środowy rywal już od kilku sezonów występuje w klasie okręgowej. W tym sezonie jednak piłkarze z Nowego Dworu Gdańskiego są na dobrej drodze, aby zmienić swoją ligową przynależność. Plasują się obecni na 2. miejscu w tabeli z niedużą stratą do lidera. Jutrzejszy mecz zapowiada się więc jako ciekawa rywalizacja dwóch zespołów znajdujących się w czołówce swoich rozgrywek.

Bytovia II bowiem to 4. drużyna słupskiej “okręgówki”. Do tej pory zawodnicy Artura Chajeckiego zgromadzili na swoim koncie 42 punkty. W ostatnim meczu przed przymusową przerwą nasze rezerwy pokonały GTS Czarną Dąbrówkę 4:0.

Ze środowego spotkania pucharowego przeprowadzimy transmisję na żywo na naszym kanale BytoviaTV w serwisie YouYube. Zapraszamy do oglądania i wspierania “Czarnych Wilków”!

Bytów (stadion lekkoatletyczny), godz. 17:00, MKS Bytovia II Bytów – LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański