Wdowiak na dłużej w Bytovii

Michał Wdowiak zostaje przy Mickiewicza 13! Obrońca podpisał dzisiaj kontrakt z Bytovią i w najbliższym sezonie będzie bronił czarno-biało-czerwonych barw.

Wdowiak swoją przygodę z piłką rozpoczynał w zespole U2 Bytów, z którego dołączył do szkółki piłkarskiej Bytovii. Przy Mickiewicza 13 zadebiutował w piłce seniorskiej, kiedy to w rezerwach Bytovii, grających w rozgrywkach czwartoligowych, zaliczył swój debiut w dorosłej piłce. Wówczas dostrzeżony został jego ogromny potencjał w grze defensywnej, który nie został pominięty przez szkoleniowców pierwszego zespołu. Zimą Michał był testowany przez trenera Kamila Sochę, m.in. w sparingu z Nielbą Wągrowiec. Ostatecznie rundę wiosenną minionego sezonu spędził w Wdzie Lipusz, gdzie razem z Krzysztofem Zblewskim i Bartoszem Ryngwelskim zbierał piłkarskie doświadczenie na boiskach czwartej ligi.

Cieszę się, że mogę rozegrać kolejny sezon dla Bytovii. Mam nadzieję, że udowodnimy z resztą chłopaków, ile jesteśmy warci, pokażemy, że potrafimy grać w piłkę. Wierzę, że charakterem i sercem do gry stworzymy lepszą kartę klubu z Mickiewicza 13. Mam nadzieję, że kibice nam w tym pomogą – powiedział Michał po przedłużeniu współpracy.