Pierwszy letni sparing

W niedzielę nasz zespół rozegra pierwszy sparing podczas letniego okresu przygotowawczego. Będzie to pierwszy test przebudowanej Bytovii. Naszym rywalem będzie Kaszubia Studzienice. Początek meczu o 11:00.

Nasz niedzielny rywal zapewne jest bardzo dobrze zanany sympatykom lokalnej piłki. W minionym sezonie z Kaszubią rywalizowały rezerwy “Czarnych Wilków” w klasie okręgowej. Oba zespoły w tabeli dzieliła jedna lokata. Bytovia II zakończyła sezon na 8. miejscu, natomiast piłkarze ze Studzienic na 7. lokacie. Kaszubia przygotowania wznowiła w ubiegły wtorek. Pierwszy mecz w lidze rozegra natomiast już za 3 tygodnie 7/8 sierpnia.

Tego lata doszło do sporych zmian w naszym zespole. Bytovia w nadchodzących rozgrywkach będzie rywalizowała na boiskach IV ligi. Odbudowa bytowskiej piłki odbywa się pod hasłem #nowakarta. Trzymajmy kciuki, że odmienione “Czarne Wilki” już w pierwszym meczu sparingowym pokażą się z dobrej strony! Latem oprócz spotkania z Kaszubią, czekają nas jeszcze dwa sparingi: 24 lipca z Wieżą Postomino i 31 lipca z Gryfem Słupsk.

Bytów (stadion lekkoatletyczny), godz. 11:00, MKS Bytovia – Kaszubia Studzienice