Turniej “Czarnych Wilków”. Starujemy o 14:30!

Już w najbliższą sobotę od 14:30 startujemy z Turniejem “Czarnych Wilków”! W rywalizacji zmierzy się 9 drużyn, które zawalczą o zwycięstwo. Zapraszamy do wspólnej zabawy i dopingowania drużyn.

Wśród gości specjalnych będzie były prezes PZPN i były sędzia międzynarodowy – Michał Listkiewicz. Będzie on również jednym z arbitrów podczas zawodów. Dwaj pozostali sędziowie to były fizjoterapeuta Bytovii – Waldemara Kowalik i były kierownik klubu – Jacek Maszkowski.

Ponadto swój udział potwierdziła również ekipa Bytovia Oldboys w składzie z naszymi legendarnymi piłkarzami: Krzysztof Wolski, Wojciech Pięta, Mariusz Kalamaszek, Arkadiusz Data, Piotr Łapigrowski, Karol Szymlek, Artur Kobiella, Sławomir Pufelski i uwaga: Ryszard Mądzelewski, który mimo walki z chorą, zdecydował się zagrać kilka minut z byłymi kolegami z boiska.

Oprócz Bytovia Oldboys w sobotę wystąpią: Ultrasi, Kibice, Samorządowcy, Polmor, Moya Bytów, Zarząd, Trenerzy oraz Rodzice. Liczymy na świetną zabawę i wiele niezapomnianych chwil! Do zobaczenia w sobotę od 14:30!