Karnety już w sprzedaży!

Nie możecie doczekać się meczów Bytovii w rundzie wiosennej? My też, dlatego już od najbliższej soboty starujemy ze sprzedażą karnetów na wiosenne spotkania czarno-biało-czerwonych. Będziecie mogli je nabyć podczas naszego noworocznego Turnieju “Czarnych Wilków”. Zapraszamy do zakupu i wspierania naszych zawodników gorącym dopingiem w trakcie rundy!

Karnety będą dostępne na naszym stoisku w holu przed wejściem na salę gimnastyczną bytowskiego ZSP. Starujemy w sobotę 14 stycznia już od godziny 14:30. Karnet będzie umożliwiał wejście na 11 spotkań “Czarnych Wilków” w rundzie wiosennej trwającego sezonu. Jego cena to 100 zł za karnet normalny i 50 zł za ulgowy. Sprzedaż karnetów ulgowych dotyczy kobiet, uczniów i studentów za okazaniem legitymacji oraz emerytów i rencistów. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Osoby, które zakupiły karnet w rundzie jesiennej lub posiadają ważny bilet na przełożone spotkanie z Arką II Gdynia, mogą wejść na to spotkanie za okazaniem ważnego (posiadającego kupon odrywalny) biletu lub karnetu z jesieni.

Po zakończeniu turnieju karnety będą dostępne w kasach biletowych klubu przy Mickiewicza 13 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00.