Transmisja z Katowic

Coraz większymi krokami zbliżamy się do niedzielnego starcia z GKS Katowice. Mecz ten będziecie mogli obejrzeć w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie Sportize.

Sportize to specjalna platforma dedykowana rozgrywkom drugoligowym, na której kibic ma dostęp do oglądania wszystkich meczów ligowych swojej drużyny. W przeciwieństwie do platformy TVCOM tutaj nie płacimy za każde spotkanie, lecz za miesięczny pakiet członkowski wynoszący 23,99 złotych. Rejestracja jest bezpłatna. Dodatkowo w ciągu godziny od zakończenia transmisji live każdy mecz zostaje zapisany na platformie i jest dostępny na życzenie w dowolnym momencie. Platforma Sportize daje możliwość oglądania meczów na komputerze, czy telewizorze. Do transmisji jutrzejszego spotkania przekieruje Was, gdy klikniecie TUTAJ!

Druga opcja oglądania sobotniego spotkania będzie dostępna w aplikacji mobilnej eWinner. Od pojawienia się sponsora tytularnego spotkania są transmitowane za darmo dla zalogowanych użytkowników aplikacji. Więcej informacji znajdziecie klikając TUTAJ!