Transfer: Mateusz Wrzesień

Chociaż w kalendarzu wrzesień powoli zbliża się do końca, to w Bytovii dopiero się zaczyna. Dzisiaj umowę z naszym zespołem parafował Mateusz Wrzesień. Witamy na pokładzie!

Ostatni sezon 27-latek spędził w III-ligowym RKS-ie Radomsko. Rozegrał tam 14 meczów, w których zdobył jedną bramkę. Wcześniej przez dwa lata grał w Rozwoju Katowice. W tym zespole w sezonie 2018/19 wystąpił w 22 spotkaniach II ligi i zdobył 6 goli. W swojej dotychczasowej karierze reprezentował również barwy m.in. Ruchu Radzionków, Floty Świnoujście, czy Zagłębia Sosnowiec. Łącznie na poziomie I i II ligi rozegrał 150 meczów.

– Bytovia to już od ładnych paru lat uznana, solidna piłkarska firma. Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony, że mogę tu być. Na pewno osoba trenera Adriana Stawskiego miała kluczowe znaczenie i będę chciał odwdzięczyć się trenerowi i klubowi za obdarzenie mnie zaufaniem. Bardzo chciałbym, abyśmy do końca sezonu byli w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz i zrobię wszystko, by dołożyć do tego również swoją cegiełkę – powiedział po podpisaniu umowy Mateusz Wrzesień.

Raz jeszcze witamy Mateusza w gronie “Czarnych Wilków” i życzymy wielu bramek oraz asyst w Bytovii!