Restauracja Zamek gra dalej z nami!

Kolejny sponsor przedłużył umowę z naszym klubem. W czarno-biało-czerwonej rodzinie pozostaje z nami na kolejny sezon Restauracja Zamek jako sponsor brązowy! Dziękujemy za zaufanie!

Zlokalizowaną w XIV-wiecznym zamku krzyżackiego restauracje cechuje niezwykła elegancja. Choć po zamkowej restauracji spodziewać się można mrocznego wystroju z elementami prosto z czasów średniowiecza, tak tutaj zostajemy pozytywnie zaskoczeni – wnętrze restauracji jest jasne, nowoczesne i niezwykle przytulne.

Jednak w restauracji ważniejsze od wystroju jest menu oferowane przez lokal, które  również zachwyca. Pasja i doświadczenie są najważniejszymi atutami Szefa Kuchni Restauracji Zamek, Tomasz Szydzikowskiego. Karta potwierdza wcześniejsze doznania i przekonuje o szacunku do produktu, świeżości składników i wykwintność każdej potrawy, nie zapominając jednocześnie, że czasem to prostota decyduje o wyjątkowości potrawy. Klasyczne pierogi, schabowy z kością, polędwica wołowa z grilla czy rumsztyk z cebulą wzbogacają dania kuchni międzynarodowych, jak krewetki tygrysie, makaron, Crème brûlée czy czeska zupa z razowca.

Nie zostało nam nic innego jak zaprosić Państwa do restauracji Zamek, które mieści się na dziedzińcu bytowskiego zamku, na prawdziwą ucztę dla podniebienia!