Stracony awans

Niestety nasze rezerwy przegrały na wyjeździe z Brdą Przechlewo po dogrywce 6:7 i odpadły z regionalnego Pucharu Polski.

Po meczach ligowych tym razem nasze rezerwy zmierzyły się w regionalnych rozgrywkach Pucharu Polski. Naszym rywalem była Brda Przechlewo. Początek meczu był wyrównany. Z czasem jednak przewagę zaczęli zyskiwać czarno-biało-czerwoni, co udowodnili, zdobywając bramkę. Do siatki rywali trafił Maciej Stenka. W pierwszej części spotkania nie obejrzeliśmy już więcej goli.

Natomiast druga połowa to festiwal strzelecki z obu stron. Najpierw trzykrotnie do bramki przeciwnika trafiali nasi zawodnicy, którzy wyszli na czterobramkowe prowadzenie. Następnie do odrabiania strat rzucili się gości, którzy zdobywali w końcowych minutach gola za golem. W ostatnich sekundach meczu zdobyli z rzutu karnego bramkę wyrównującą. Zawodników obu ekip czekała wiec dogrywka. Tutaj również obejrzeliśmy kilka bramek. Ostatecznie to ekipa z Przechlewa strzeliła gola dającego zwycięstwo i gospodarze mogli cieszyć się z awansu do kolejnej rundy regionalnego Pucharu Polski.

Brda Przechlewo – Bytovia II Bytów 4:4 (0:1) d. 7:6

Bramki dla rezerw: 2xStenka, samobójczy, 2xWolski, Leik.

Bytovia II: Stachyra – Kaba, (24′ Leik), Błaszkowski, Domżalski, Wdowiak, Czapiewski (64′ Cecot), Hendryk, Jeżewski, Kropidłowski (75′ Oblizajek), Wolski, Stenka (70′ Syldatk).