Prefabet srebrnym sponsorem!

Firma Prefabet Osława Dąbrowa SA została kolejnym srebrnym sponsorem naszego klubu! Dziękujemy za zaufanie i witamy w coraz szerszym gronie współpracujących z Bytovią!

Prefabet jest firmą produkcyjną działającą od blisko 40 lat w branży murowych materiałów budowlanych. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajduje się w pięknie położonej wśród kaszubskich lasów miejscowości Osława Dąbrowa. Prefabet jest producentem Białego Autoklawizowanego Betonu Komórkowego oraz Ekosilikatów. W przedsiębiorstwie skutecznie udało się połączyć doświadczenie i tradycję z nowoczesnymi technologiami, zapewniając w ten sposób klientom najwyższej jakości wyroby i usługi. Strategia firmy oparta jest na uczciwości i lojalności wobec kontrahentów, a głównym celem jest, aby proponowany klientom standard obsługi stał się wzorcowy w branży.

Hurtownie firmy znajdują się w Szczecinku i Chojnicach. Oferują bogaty asortyment materiałów budowlanych, w atrakcyjnie niskich cenach. Dzięki Prefabetowi wybudujesz dom od podstaw, przeprowadzisz kompleksowo remont. Wykwalifikowani i doświadczeni sprzedawcy doradzą Ci najlepsze rozwiązania. Firma dowozi towar we wskazane miejsce, posiada również możliwość rozładunku HDS.