Spotkanie Klubu Biznesu w “Kaszubiance”

Wczoraj w restauracji “Kaszubianka” odbył się kolejny Klub Biznesu. Podczas spotkania poruszone zostało wiele tematów związanych z przyszłością Bytovii i planami na najbliższe miesiące. Dziękujemy “Kaszubiance” na czele z Panią Krystyną Stachowską za udostępnienie sali na spotkanie i poczęstunek.

W restauracji obecni byli przedstawiciele sponsorów oraz partnerów naszego klubu i władz miasta. Wśród zaproszonych gości był również były prezes PZPN Michał Listkiewicz. Spotkanie poprowadził prezes zarządu naszego klubu Krystian Błank. W rozmowach poruszone zostały tematy m.in. planów klubu na kolejne miesiące, realizowanych i przyszłych projektów oraz obecnej sytuacji. Dyskusja przyniosła wiele konstruktywnych wniosków i przemyśleń, które na pewno będzie można wykorzystać do dalszego rozwoju klubu.

Podziękowania kierujemy również do wszystkich przybyłych na spotkanie gości. Dziękujemy za wsparcie nas zarówno dobrym słowem, jak i pomysłami. Razem tworzymy historię. Wasza pomoc jest nieoceniona.