Gramy z wiceliderem | Zapowiedź

Przed nami kolejny weekend, więc czeka nas kolejny mecz ligowy. Tym razem zmierzymy się na własnym boisku z wiceliderem IV-ligowych rozgrywek – Pomezanią Malbork. Początek meczu o 18:00.

Pomezania to beniaminek w IV lidze. Jak na “świeżaka” na tym poziomie rozgrywkowym goście jutrzejszej rywalizacji radzą sobie bardzo dobrze. Lepszy od malborczan jest tylko zespół Wikędu Luzino, który przewodzi IV-ligowej stawce. Wiosną Pomeznia zaledwie raz schodziła z boiska pokonana i raz dzieliła się punktami z przeciwnikiem. Wszystkie pozostałe dwanaście spotkań wygrał właśnie zespół z Malborka. Co więcej, wiosną goście stracili zaledwie cztery gole, a zdobyli aż 38. Na pewno rywalizacja z Pomeznią nie będzie należała do najłatwiejszych. Jesienią na wyjeździe “Czarne Wilki” przegrały z malborczanami 0:3.

Bytovia nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. Podopieczni Tomasza Bąkowskiego plasują się na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 27 punktów. Nasz zespół czeka więc ciężka walka o IV-ligowy byt. Na pewno jednak nie poddajemy się i całym zespołem będziemy walczyć do końca o punkty. Jutrzejsza rywalizacja nie będzie łatwa, jednak trzeba będzie powalczyć o jak najlepszy rezultat. Dlatego trzymajmy mocno kciuki za “Czarne Wilki”. Zapraszamy wszystkich na Mickiewicza 13 na sobotni mecz. Wszystkie bilety będą za złotówkę!

Bytów, sobota (27.05.), godz. 18:00, MKS Bytovia – Pomezania Malbork