SARIV wspiera Bytovie!

Firma Sariv z Legnicy gra z “Czarnymi Wilkami”. Przedsiębiorstwo będzie wspierać nasz zespół w trwającym sezonie jako sponsor brązowy. Dziękujemy za wsparcie!

Firma Sariv jest firmą handlową opartą na dwudziestoletnim już doświadczeniu w zakresie logistyki i dystrybucji. Jest oficjalnym przedstawicielem włoskiego producenta nitów zrywalnych Sariv. Przedsiębiorstwo reprezentuje na rynku polskim znanych i cenionych za jakość europejskich producentów szerokiej gamy specjalistycznych elementów złącznych, jak i tradycyjnych połączeń śrubowych. Firma oferuje doradztwo techniczne w zakresie doboru technologii, elementów złącznych i narzędzi instalacyjnych, dopasowując je do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Jest dostawcą szerokiej gamy narzędzi nitujących – ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych. W ofercie posiada także prasy oraz urządzenia do zgrzewania.

Sariv oferuje swoim klientom zarówno tradycyjne, jak i nowe sprawdzone technologie łączenia. Należą do nich: nity zrywalne, nitonakrętki, elementy do zgrzewania, elementy zabezpieczające, elementy do wciskania oraz wyroby śrubowe. Cały czas też poszerza ofertę handlową oraz pakiet usług logistycznych, stawiając na kompleksową obsługę klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy – www.sariv.pl, jak i konta na facebooku na które wejdziecie klikając TUTAJ!