Rywalizujemy z Radunią

Kilka dni po rywalizacji z Chojniczanką nasz zespół zmierzy się w kolejnym sparingu. Tym razem w Stężycy zagramy z tamtejszą Radunią. Początek meczu o 11:00.

Radunia to zespół na co dzień występujący w II grupie III ligi, której jest liderem po rundzie jesiennej. Do tej pory zespół ze Stężycy zgromadził 43 punkty, przegrywając dwa spotkania i tylko raz dzieląc się punktami z przeciwnikiem. Podczas trwającego okresu przygotowawczego Radunia rozegrała już dwa sparingi. W pierwszym pokonali Olimpię Grudziądz 2:1, natomiast w drugim z Olimpią Elbląg padł remis 0:0.

W kadrze naszego jutrzejszego rywala znajduje się kilka nazwisk dobrze znanych bytowskim kibicom. Wojciech Wilczyński, Dawid Retlewski czy Filip Burkhardt, to piłkarze, którzy w swoim piłkarskim CV mają zapisane występy w czarno-biało-czerwonych barwach.

Bytovia pod wodzą nowego szkoleniowca radzi sobie całkiem nieźle podczas trwającego zimowego okresu przygotowawczego. Do tej pory “Czarne Wilki” wygrały z Nielbą Wągrowiec 2:0 i Chojniczanką Chojnice 2:1 oraz zremisowały 1:1 z Gwardią Koszalin. Miejmy nadzieję, że również jutro podopieczni Kamila Sochy zaprezentują się z dobrej strony i udanie zakończą kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej.

Transmisję spotkania będzie można obejrzeć na kanale Raduni w serwisie YouTube. Link do transmisji dostępny TUTAJ!

Stężyca, sobota, godz. 11:00, Radunia Stężyca – MKS Bytovia