Bytovia gra z WOŚP!

Jak co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Już w niedzielę będziecie mogli wylicytować naszą koszulkę meczową z autografami całej drużyny. Będzie to znakomita okazja, by nabyć ten wyjątkowy fant i jednocześnie pomóc potrzebującym.

Bytowski sztab WOŚP w dzień finału akcji, czyli 31 stycznia, będzie transmitował koncert z Bytowskiego Centrum Kultury. O godzinie 16:00 odbędzie się licytacja w której do zgarnięcia będzie między innymi koszulka meczowa “Czarnych Wilków” z podpisami całej drużyny.

Transmisja będzie dostępna na stronie  live.bytow.com.pl. Licytacja odbędzie się na specjalnej grupie na WhatsAppie do której można dołączyć dzięki QRcode, który znajduje się poniżej. To właśnie tam będziecie mogli rywalizować z innymi uczestnikami o interesujące fanty podarowane przez bytowskich przedsiębiorców, darczyńców oraz nasz klub.

Wylicytowaną kwotę należy będzie wpłacić do skarbonki elektronicznej znajdującej się pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/h91cek przelewem elektronicznym, bądź gotówką przy odbiorze nagrody.  Zapraszamy do wpłacania również drobnych sum z serca, poza licytacjami.

Zachęcamy do udziału w licytacji oraz obejrzenia specjalnego koncertu przygotowanego przez okolicznych artystów, siema!