Rusza sprzedaż biletów na Jaguar

Ruszamy ze sprzedażą biletów na mecz z Jaguarem Gdańsk! Już od dzisiaj możecie zakupić bilety na stronie bilety.bytoviabytow.pl. Od czwartku ruszy również sprzedaż stacjonarna w kasach biletowych bytowskiego stadionu.

Bilety na domowe spotkanie z Jaguarem Gdańsk będzie można zakupić na stronie bilety.bytoviabytow.pl już od dzisiaj. Już od czwartku wejściówki będziecie mogli zakupić stacjonarnie w sklepie “Moda na Bytowie” na ulicy Dworcowej (od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia sklepu) oraz w kasach biletowych bytowskiego stadionu w godzinach:

  • w czwartek i piątek w godzinach 10-13 oraz 16-18
  • w sobotę (dzień meczowy) w godzinach 16:00-19:00

Bilety na sobotnie, jak i kolejne spotkania “Czarnych Wilków” przy Mickiewicza 13 będą dostępne w cenach: 10 złotych normalny, 25 VIP oraz 5 złotych ulgowy. Sprzedaż biletów ulgowych dotyczy kobiet, uczniów oraz studentów za okazaniem legitymacji oraz emerytów i rencistów. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Mamy ofertę specjalną dla klubu kibica! Wejściówka na trybunę dopingową kosztuje dla każdego tylko 5 złotych. Zapraszamy do aktywnego wspierania zawodników z trybuny Ultrasów.

Zapraszamy do zakupów i do zobaczenia przy Mickiewicza 13!

 311 total views,  4 views today