Rusza sprzedaż biletów na Jaguar

W ten weekend “Czarne Wilki” zagrają swój przedostatni domowy mecz w ramach trwającej nadal kampanii ligowej. Rywalem bytowiaków będzie zespół Jaguara Gdańsk. W najbliższą sobotę liczymy na Wasze wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat dystrubucji biletów.

Sprzedaż wejściówek na to spotkanie rusza już we wtorek, od 12:00,  na bilety.bytoviabytow.pl. Wejściówki można nabyć również wówczas w sklepie “Moda na Bytovie” na ulicy Dworcowej (dawna kawiarnia “Słoneczko”).

Od czwartku wystartuje również sprzedaż biletów w kasach biletowych bytowskiego stadionu. Będziemy czekać na Was w czwartek w godzinach 11:00-14:00, piątek w godzinach 16:00-18:30 oraz sobotę (dzień meczowy) od 16:00 do rozpoczęcia spotkania.

Bilety na sobotnie, jak i kolejne mecze “Czarnych Wilków” przy Mickiewicza 13 będą dostępne w cenach: 10 złotych normalny, 25 VIP oraz 5 złotych ulgowy. Sprzedaż biletów ulgowych dotyczy kobiet, uczniów oraz studentów za okazaniem legitymacji oraz emerytów i rencistów. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.