Restauracja nad jeziorem Jeleń sponsorem “Czarnych Wilków”

Restauracja nad jeziorem Jeleń wspiera “Czarne Wilki”! Lokal położony nad naszym malowniczym jeziorem będzie wspomagał nasz klub jako sponsor brązowy. Dziękujemy za waszą pomoc!

Restauracja “Nad jeziorem Jeleń” istnieje od 2013 roku i szczyci się uznaniem rzeszy gości, doceniających tradycyjne dania kuchni polskiej oraz niepowtarzalny klimat tego miejsca. Od początku działalności właścicieli prowadzi pasja do gotowania i polska gościnność. Obsługa lokalu przyjmuje każdego klienta z uśmiechem na ustach proponując dania z menu, z którego każdy znajdzie cos dla swojego podniebienia. Położenie restauracji nad samym jeziorem w okolicy lasów zapewnia doskonały nastrój, który towarzyszy gościom podczas wyjątkowych chwil. Wesele, komunia, urodziny, rocznice – sala restauracyjna, która pomieści 170 gości oraz zapewni miejsce na zabawę do białego rana sprawi, że wasze uroczystości zostaną we wspomnieniach waszych oraz bliskich na bardzo długo. Każda oferta jest przygotowywana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań zainteresowanych.

Jednak nasz nowy sponsor nie oferuje jedynie wykwintnych dań z menu, ale również przytulne pokoje. Czy istnieje piękniejsze miejsce do wypoczynku niż nocleg wśród kaszubskich lasów z sąsiadującym jeziorem? Jeżeli dodamy do tego przestronność i elegancje każdego apartamentu pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Państwa do tego miejsca.

– Kibicem mojej ukochanej Bytovii jestem już od wielu lat. Nie mogłem być obojętny na problemy klubu, który potrzebuje naszego wsparcia finansowego, a przede wszystkim jak największego wsparcia kibiców na trybunach podczas meczów naszej drużyny – powiedział właściciel restauracji Krzysztof Kolaszt.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora, z którą możecie zapoznać się na stronie www.nadjezioremjelen.pl. Zapraszamy również do odwiedzenia mediów społecznościowych restauracji, na które zostaniecie przeniesieni, gdy klikniecie TUTAJ.