Rusza dystrybucja biletów na Jantar

Startujemy z dystrybucją biletów na sobotni mecz z Jantarem Ustka! Już dzisiaj, od godziny 12, możecie nabyć wejściówki na stronie bilety.bytoviabytow.pl oraz w sklepie “Moda na Bytovie” na ulicy Dworcowej.

Od wtorkowego południa można już zakupić bilety na mecz “Czarnych Wilków” w sklepie “Moda na Bytovie” Pana Dariusza Hawryśko (od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia sklepu) na ulicy Dworcowej oraz online na stronie bilety.bytoviabytow.pl. Od czwartku będzie również możliwość zakupu biletów w kasach biletowych na bytowskim stadionie w godzinach:

  • czwartek (28 października) – 16:00-18:00 i piątek (29 października) – 11:00-13:00 i 16:00-18:00,
  • sobota (dzień meczowy – 30 października) – 15:30-18:30.

Bilety na sobotnie, jak i pozostałe spotkania “Czarnych Wilków” przy Mickiewicza 13 będą dostępne w cenach: 10 złotych normalny, 25 – VIP oraz 5 złotych ulgowy. Sprzedaż biletów ulgowych dotyczy kobiet, uczniów oraz studentów za okazaniem legitymacji, jak i emerytów i rencistów. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Mamy również ofertę specjalną dla klubu kibica! Wejściówka na trybunę dopingową kosztuje dla każdego tylko 5 złotych. Zapraszamy do aktywnego wspierania zawodników z trybuny Ultrasów.

Zachęcamy do wcześniejszych zakupów biletów na mecz. Mamy nadzieje, że już niedługo zobaczymy się wspólnie przy Mickiewicza 13, by wspólnie wspierać “Czarne Wilki” w drodze po 3 punkty – do zobaczenia!