Przedwakacyjny klub biznesu

W czwartkowy wieczór odbył się ostatni w tym sezonie klub Biznesu. W restauracji “Kaszubianka” zarząd Bytovii, wraz z trenerem Karolem Szymlekiem oraz dyrektorem akademii, Tomaszem Mielewczykiem, spotkali się z przedstawicielami sponsorów oraz włodarzami miasta i powiatu.

Przedwakacyjne spotkanie Klubu Biznesu miało na celu podsumowanie działalności klubu z zakończonym sezonie oraz nakreślenie planów działania na nadchodzące miesiące. W podsumowaniach cieszył zgromadzonych progres projektu #NowaKarta, przez między innymi poprawę funkcjonowania działającej w klubie szkółki piłkarskiej – Akademii Młodych Wilków, której funkcjonowanie możecie śledzić na bieżąco na naszej stronie www.akademia.bytoviabytow.pl.

Na spotkaniu każdy z obecnych przedstawicieli sponsorów otrzymał pamiątkowe podziękowanie za wsparcie “Czarnych Wilków” w sezonie 2021/2022. – Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie, które klub otrzymuje na każdym kroku. To właśnie dzięki pomocy Gminy Bytów, wszystkich sponsorów oraz Starostwa Powiatowego udaje nam się stawiać kolejne kroki na drodze do odbudowy Bytovii. Dziękujemy, że jesteście z nami – podsumował prezes, Krystian Błank.