Przed nami AS Kolbudy | Zapowiedź

W sobotnie popołudnie “Czarne Wilki” czeka bardzo ważna ligowa rywalizacja. Nasi zawodnicy zmierzą się przed własną publicznością z AS Kolbudy. Początek meczu o 15:00.

Akademia Sportu Kolbudy to zespół zajmujący bardzo podobną pozycję w tabeli, jak Bytovia. Nasze zespoły dzielą zaledwie 4 punkty. W ostatnich trzech kolejkach zespół z Kolbud dwukrotnie przegrał (najpierw z Chojniczanką II, a później ze Spartą Sycewice) i raz wygrał (z Aniołami Garczegorze). Obecnie Akademia Sportu zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 31 punktów. Jesienią Bytovia pokonał na wyjeździe AS Kolbudy 2:0. Wówczas bramki dla “Czarnych Wilków” zdobyli Vova Kaydrovych i Jędrzej Głowiński.

Nasz zespół w ostatnich meczach powoli zdobywa punkty. Przed tygodniem podopieczni Tomasza Bąkowskiego zremisowali na wyjeździe z MKS Władysławowo 2:2. Wcześniej, z racji wycofania się GKS Kowale, do “Czarnych Wilków” trafił komplet oczek. Jutrzejsze spotkanie na pewno będzie bardzo ważne w walce o utrzymanie. Dlatego trzymajmy mocno kciuki i wspierajmy Bytovię w walce o komplet punktów.

Bytów, sobota (12.05.), godz. 15:00, MKS Bytovia – AS Kolbudy