Sukces nowego rozdania!

Udało się! Akcja na Fans4Club okazała się sukcesem. Udało nam się zdobyć nowy sprzęt, dzięki któremu możemy tworzyć dla Was zdecydowanie lepsze, pełniejsze i ciekawsze treści. Dziękujemy za dołączenie do nowego rozdania!

Cel, jakim było uzbieranie pieniędzy na funkcjonowanie mediów klubowych, został w pełni zrealizowany. Nie udałoby się to bez pomocy inwestora, który zainteresował się naszą akcji i postanowił nam pomóc, za co bardzo dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji i wsparli nowe rozdanie. Byli to m.in.:

Ryszard Kowalewski, Mirek Dziki, Mariusz Zygier, Paulina Kapeluch, Patrycja Telesińska, Tomi W, Bartosz Nosal, Piotr Koszecki, Wojciech Luściński, Bartek Remidowicz, Piotr Szok, Bartosz Wiczkowski, Adrian Jastak, Patryk Błank, Roman Murglin, Wojtek Kwasigroch, Michał Spierewka, Marcin Michałka, Krzysztof Machnik, Łukasz Bartosiewicz, Marian Kumiszcza, Przemek Kowalski, Bartosz Lewandowski, Jakub Bryndal, Andrzej Zembrowski, Justyna Lis, Piotr Mielus, Jerzy Ciepłuch, Krzysztof Lis, Tomasz Szreder i kilka osób, które postanowiło pozostać anonimowymi darczyńcami. Dziękujemy za wsparcie!

Jeśli nie dołączyliście jeszcze do nowego rozdania, a chcielibyście to zrobić, to macie jeszcze szanse. Do końca naszej akcji zostały jeszcze dwa dni. Jeśli chcecie dołączyć do grona wspierających, zajrzyjcie tutaj. Obniżyliśmy kwoty niektórych nagród. Sprawdźcie, może znajdziecie coś dla siebie!