bytovia kp starogard

Bytovia – KP Starogard Gdański 2:1

Bytovia pokonała w ostatnim sparingu przed ligą KP Starogard Gdański 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Kuzimski i Sławomir Duda.

Zapis relacji tekstowej:

90′ Koniec meczu. Wygrywamy 2:1!

83′ Dobra akcja Bytovii. Bardzo ładne zagranie Burkhardta, do piłki dochodzi Procyszyn, ale nie najlepiej uderza w piłkę, dochodzi do niej jeszcze Jakóbowskie, ale trafia prosto w bramkarza.

71′ Strzał z dystansu Patryka Wolskiego leci jednak wysoko nad bramką.

65′ Bramki dla gości. Niezdecydowanie bytowskiej defensywy wykorzystał jeden z zawodników KP Starogard i wpakował piłkę do siatki naszego zespołu.

60′ Blisko bramki dla gości. Niewiele brakowało, a KP wykorzystaliby niezdecydowanie naszej defensywy i wpakowaliby piłkę do siatki.

55′ 2:0 dla Bytovii! Strzał Wróble z jedenastego metra broni bramkarz rywali, ale do piłki dopadł Duda, który wpakował piłkę do siatki!

54′ Rzut karny dla naszego zespołu!

52′ Mamy bramkę dla naszego zespołu. Piłkę do siatki po podaniu Jakóbowskiego pakuje Mateusz Kuzimski!

46′ Zaczynamy drugą połowę.

45’+1′ Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowo remisujemy z KP Starogard.

43′ Dobry strzał Dudy z rzutu wolnego niewiele mija słupek bramki KP Starogard.

37′ Kolejna świetna okazja naszego zespołu. Dobra okazja Jakóbowskiego na skrzydle, podaje piłkę w pole karne, tam piłkę przejmuje Kuzimski, ale ten nie trafia w światło bramki.

35′ Spokojne tempo tego sparingu. Lepiej wygląda jednak gra naszego zespołu.

28′ Kolejna dobra akcja Bytovii, ale zawodnicy naszego zespołu nie mogą znaleźć drogi do bramki.

23′ Świetna okazja Bytovii. Kuzimski podaje do Letniowskiego, ale ten trafia w nogę bramkarza i nie ma bramki dla naszego zespołu.

19′ Dobry strzał Kuzimskiego, ale dobrze piłkę wybija golkiper gości.

18′ Gra naszego zespołu wygląda lepiej. Bytovia kontroluje mecz, ale nie może przełożyć tego na konkret w postaci bramki.

10′ Bardzo dobra okazja Bytovii. Dobre zagranie Burkhardta w stronę Kuzimskiego, ale ten mija się z piłką i nie trafia do siatki.

7′ Spokojne pierwsze minuty w wykonaniu obu zespołów.

1′ Właśnie zaczęliśmy spotkanie.

Bytovia: Witan (46. Oszmaniec) – Kuzdra (75. Procyszyn), Wróbel, Dampc (80. Burzyński), testowany (46. Witkowski) – Hebel (66. P. Wolski), Duda, Letniowski (75. Błaszkowski), Burkhardt, Jakóbowski – Kuzimski (80. Hendryk).

Ławka rezerwowych: Oszmaniec – Burzyński, Kaba, Witkowski, Procyszyn, Błaszkowski, Wasiak, P.Wolski, Hendryk, Michor (testowany, Pogoń Lębork).