Kacper Bąkowski w Bytovii

Kacper Bąkowski nowym zawodnikiem Bytovii. 19-letni skrzydłowy zmienia Kaszubię Kościerzyna na czarno-biało-czerwoną Bytovie podpisując umowę z naszym klubem.

“Bączek” swoje pierwsze kroki w juniorskiej piłce stawiał w zespole Kornych Korne w sezonie 2012/2013. Po pierwszym roku gry przeniósł się do kościerskiej Kaszubii, w której występował przez kolejne 6. lat szkoląc się w szkółce ówczesnego III-ligowca. Zespół “Niedzwiadków” nie był jednak jego ostatnim przystankiem w juniorskiej piłce. W 2019 roku dołączył do Radunii Stężyca, gdzie miał szansę na debiut w seniorskiej piłce. W minionym sezonie bowiem został włączony do kadry rezerw występującej w gdańskiej klasie okręgowej. W II zespole drugoligowca spędził jednak tylko jesień, gdyż na rundę rewanżową powrócił do IV-ligowej Kaszubii Kościerzyna. Po spadku Kaszubii do A-klasy postanowił, że jego kolejnym przystankiem w karierze będzie bytowski klub z Mickiewicza 13.

Kacprowi gratulujemy transferu i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie – wielu udanych występów, goli, asyst, radości z gry oraz przede wszystkim – dużo zdrowia!