Jacek Maszkowski odchodzi z Bytovii

Dzisiaj za porozumieniem stron funkcję kierownika i trenera rezerw przestał pełnić Jacek Maszkowski. Dziękujemy za ogromną pracę i serce włożone w budowanie klubu. “Kiero” na zawsze zapisałeś się na kartach historii Bytovii!

Jacek Maszkowski do Bytovii dołączył zimą sezonu 2006/07 i od tamtego czasu pełnił funkcję kierownika drużyny “Czarnych Wilków”. Był z naszym zespołem podczas największych sukcesów. Począwszy od awansów do II i I ligi, a kończąc na dwukrotnym udziale w ćwierćfinale Pucharu Polski.

W tzw. międzyczasie Maszkowski zajął się również szkoleniem bytowskiej młodzieży. Najpierw trenował grupy juniorskie, a następnie zespół rezerw. Jednym z jego sukcesów był udział z ekipą Juniora A w barażach o Centralną Ligę Juniorów w sezonie 2016/17. Było to równocześnie największe osiągnięcie w historii młodzieżowej piłki w naszym klubie.
Raz jeszcze dziękujemy Jackowi Maszkowskiemu za lata spędzone w naszym klubie i ogrom wykonanej przez ten czas pracy. “Kiero” życzymy powodzenia w dalszej karierze i do zobaczenia na piłkarskim szlaku!