Błękitni – Bytovia 1:3

Bytovia bardzo pewnie wygrała w Stargardzie z Błękitnymi 3:1. Bramki dla “Czarnych Wilków” zdobyli Michael Ameyaw, Adrian Bielawski i Piotr Giel. Honorowego gola dla rywala strzelił Mateusz Kompanicki.

Błękitni Stargard – MKS Bytovia Bytów 1:3 (0:2)

Bramki: Kompanicki 82 – Ameyaw 1, Bielawski 36 (k.), Giel 64.

Błękitni: Sasiak – Szrek, Konopski (54 Bochnak), Krawczun, Sitkowski – Sanocki (55 Kompanicki), Łysiak, Cywiński, Polkowski (68 Bednarski), Fadecki – Paczuk (63 Jabłoński).

Bytovia: Gostomski – Deleu, Rutkowski, Piekarski, Bielawski – Kwiatkowski (83 Hołtyn), Lech, Feruga, Ameyaw – Giel (90 Liberacki), Czubak (83 Szela). Trener: Stawski.

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO:

Trener Stawski zdecydował się na kilka zmian. Z powodu żółtych kartek pauzuje Daniel Feruga, lekki uraz dopadł Harisa Memicia, a na ławce zasiadł dzisiaj Adrian Liberacki. Od pierwszych minut dzisiaj Adrian Bielawski, Adrian Kwiatkowski i Piotr Giel.

1′ Gramy!

2′ GOOOL! Ameyaw daje nam szybkie prowadzenie! Co za początek!

5′ W odpowiedzi Fadecki, który miał nieco miejsca, ale strzelił obok słupka.

8′ Żółta kartka dla Bielawskiego.

9′ Leżał na boisku Giel, ale wszystko już w porządku i wraca do gry.

14′ Bardzo dobrze w pierwszych minutach prezentuje się Bytovia, cały czas znajdujemy się blisko bramki Błękitnych.

22′ Ostatnie minuty spokojne, gra toczy się na połowie boiska.

23′ Pierwsze uderzenie gospodarzy, Łysiak jednak daleko obok bramki.

26′ Żółta kartka dla Kwiatkowskiego.

30′ Przerwa na napojenie.

34′ Rzut rożny dla Bytovii, piłka wybita, uderzał jeszcze jeden z naszych zawodników, lecz nad poprzeczką.

35′ Faulowany w polu karnym był Czubak! Mamy jedenastkę.

36′ GOOOOOL! Pewnie Bielawski i prowadzimy 2:0!

41′ Świetnie jak na razie radzimy sobie z akcjami Błękitnych, którzy nie mogą sforsować naszej defensywy.

45′ Dwie minuty dorzuca arbiter do pierwszej części.

45+1′ Próbował przedrzeć się Czubak, ale został powstrzymany.

45+2′ Atakowali jeszcze pod koniec stargardzianie, na szczęście bez skutku. Koniec I połowy.

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu “Czarnych Wilków”, którzy prowadzą do przerwy 2:0. Oby tak dalej!

46′ Zaczynamy drugą odsłonę!

48′ Leży na murawie Bielawski.

52′ Żółtym kartonikiem napomniany Ameyaw, który przeszkadzał bramkarzowi we wznowieniu.

54′ Strzał Sanockiego bardzo niecelny.

54′ Podwójna zmiana u gospodarzy. Bochnak za Konopskiego, a Kompanicki zastępuje Sanockiego.

58′ Kontra naszego zespołu, niestety zaprzepaszczona. Można było z tej akcji wycisnąć więcej.

61′ Coraz częściej do głosu dochodzi drużyna Adama Topolskiego, ale wciąż dobrze się bronimy. Nasze kontry mają dobry zalążek, powinniśmy lepiej je wykorzystywać.

62′ Jabłoński zmienia Paczuka.

64′ GOOOL! Na czystą pozycję wyszedł Giel, który bez problemów pokonał bramkarza gospodarzy, mamy już 3:0!

66′ Żółta kartka dla Lecha.

67′ Po żółtej kartce dla Zawistowskiego i Łysiaka.

68′ Ostatnia zmiana wśród Błękitnych, Bednarski za Polkowskiego.

69′ Cywiński z rzutu wolnego, jednak nie było tu żadnego zagrożenia dla bramki Gostomskiego.

75′ Przed niezłą okazją stanął Bednarski, uderzył niecelnie.

76′ Tak jak w I połowie, sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.

79′ Mógł podwyższyć prowadzenie Giel, jednak mocno chybił.

81′ Z rzutu wolnego dośrodkował Zawistowski, Rutkowski niecelnie.

82′ Honorowy gol dla Błękitnych. Kompanicki znakomicie w górny róg bramki.

83′ Hołtyn i Szela zmieniają Kwiatkowskiego i Czubaka.

88′ Faulowany rywal, Błękitni od rzutu wolnego.

90′ Sędzia dolicza 5 minut.

90+2′ Niebezpiecznie zderzył się z rywalem Piekarski, piłkarze leżą na murawie.

90+3′ Na szczęście wszystko powinno być w porządku z zawodnikami.

90+4′ Liberacki zmienia Giela.

90+6′ Liberacki właśnie przed szansą, jednak zastopowany przez przeciwników.

90+7′ Koniec meczu. Bytovia wygrywa 3:1!