Gawin wesprze Bytovię

Firma GAWIN Pana Jarosława Gawina wesprze “Czarne Wilki”! Zakład zajmujący się lakiernictwem przemysłowym oraz antykorozyjnym został nowym sponsorem brązowym naszego klubu. Dziękujemy!

Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku. Na samym starcie firma zajmowała się lakiernictwem, blacharstwem oraz mechaniką pojazdową. Po 15 latach funkcjonowania firma poszerzyła zakres swojej działalności o lakiernictwo przemysłowe, w którym rozwija się do dnia dzisiejszego. Zakład Pana Jarosława Gawina uczestniczy w procesach produkcji polskich oraz zagranicznych taborów kolejowych, jak i systemów przeciwpożarowych do platform wiertniczych.

Dużym symbolem rozwoju firmy jest jej udział w projekcie “Invest In Pomerania 2020”. Dofinansowanie ze wspomnianego projektu przełożyło się na powstanie nowego oddziału firmy w Udorpiu, gdzie został on pierwszym zakładem w nowym kwartale przemysłowym naszego regionu. W miejscu tym powstała hala produkcyjna oraz budynki socjalno-biurowe, które przed inwestycją znajdowały się w Płotowie oraz Bytowie.

Dziękujemy firmie GAWIN za wsparcie naszego klubu, jednocześnie życząc prężnego rozwoju firmy!