Feniks nowym sponsorem

Feniks gra z nami! Bytowski serwis szyb samochodowych zostaję nowym sponsorem brązowym naszego klubu. Chcecie naprawić lub wymienić szybę w waszym aucie – zajrzyjcie na Polną 22!

Firma Autoszyby FENIKS specjalizuje się w usługach związanych z naprawą, sprzedażą i montażem szyb samochodowych. W swoim asortymencie posiadają szeroką gamę produktów najwyższej jakości, m.in. uznanej w branży marki JAAN. Ich oferta dotyczy zarówno aut osobowych, jak i ciężarowych. Przedsiębiorstwo oferuje konkurencyjne ceny oraz wszelkie udogodnienia związane z dostawą produktu – mogą również dostarczyć i zamontować szybę pod wybranym przez Ciebie adresem.

Każdy klient zakładu jest ważny – w trakcie rozmowy przedstawiane są wszystkie możliwe rozwiązania, by w jak najlepszym stopniu zadowolić konsumenta. Wykwalifikowana kadra pracowników podchodzi do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, by każde zlecenie zostało wykonane fachowo oraz solidnie, dbając o najbardziej rygorystyczne standardy obsługi.

W swojej siedzibie przedsiębiorstwo prowadzi również sklep motoryzacyjny. Klienci mogą znaleźć w nim szeroki wybór części samochodowych w atrakcyjnych cenach. Firma współpracuje z wieloma dużymi hurtowniami, dzięki czemu jest gotowa zaoferować części wielu producentów o szerokim wyborze jakościowym oraz cenowym.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do lokalu Pana Sebastiana Marmelowskiego. Zajrzyjcie również na profil firmy na facebooku, na który przekieruje Was, gdy klikniecie TUTAJ.