Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Ostatnie miesiące były dla naszego klubu bardzo trudne. Zmagaliśmy się z wieloma przeciwnościami losu, ale cały czas mogliśmy na Was liczyć. Dziękujemy wszystkim firmom wspierającym nasz zespół. Bez Waszego wsparcia, Bytovia mogłaby już dziś nie istnieć. Jesteście wielcy!

Za nami jeden z najtrudniejszych okresów w 76-letniej historii klubu. Przez ostatni rok wiele udało się zrobić, ale jeszcze dużo pracy przed nami, aby wyprowadzić Bytovię z kryzysu. Nasze starania, by przywrócić klub na właściwe tory, spełzłyby na niczym, gdyby nie wsparcie naszych wspaniałych sponsorów.

Każda złotówka dołożona do klubowej kasy pomaga nam w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki temu możemy się dalej rozwijać i tworzyć coraz lepsze możliwości dla zawodników z drużyny seniorskiej oraz naszej akademii. Obecnie w 10 grupach juniorskich trenuje blisko 200 dzieci. Jest to potencjał, który mamy nadzieję, zaprocentuje w przyszłości i już za kilka lat będziemy mogli podziwiać występy kolejnego pokolenia młodych bytowiaków w czarno-biało-czerwonych barwach.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za wsparcie. Razem zapisujemy kolejne karty w klubowej historii.