Dziękujemy naszym wolontariuszom!

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To idealna okazja, aby podziękować wszystkim tym, którzy pomagają nam podczas różnych wydarzeń klubowych. Bez Waszego wsparcia nasze funkcjonowanie byłoby bardzo utrudnione. Dziękujemy, że jesteście!

Codziennie w klubie musimy mierzyć się z różnymi wyzwaniami. Nie zawsze jest łatwo, ale wtedy na pomoc przychodzą osoby, których pracy nie widać gołym okiem. Dzięki ich wsparciu możemy funkcjonować i stawiać sobie coraz wyższe cele.

Cieszymy się, że tak wielu osobom Bytovia nie jest obojętna i w tych trudnych czasach nadal ofiarowują nam swoją pomoc. Dzisiaj jest Wasz dzień i Wasze święto. Dziękujemy przede wszystkim: Agnieszce Telesińskiej, Justynie Lis oraz Małgorzacie Gawin, Mateuszowi Gralakowi, Krzysztofowi Lisowi, Dariuszowi Pluto Prondzińskiemu, Krzysztofowi Szela, Dariuszowi Kiedrowskiemu, Maćkowi Hincowi, Michałowi Gidelskiemu, Aleksandrze Maikowskiej, Aleksandrze Kapeluch, Marcie Hinc, Łukaszowi Telesińskiemu, Patrycji Telesińskiej I Mirosławowi Stence. Dziękujemy za pomoc wszystkim osobom związanym z klubem w tym oczywiście pozostałym wolontariuszom, którzy nie zostali tutaj wymienieni z imienia i nazwiska, a także poświęcają swój wolny czas na rzecz klubu. Jesteście wspaniali!

Mamy nadzieję, że czeka nas jeszcze wiele wspólnych meczów i pięknych chwil przeżytych z Bytovią.

Jeśli chcecie dołączyć do ekipy naszych wolontariuszy i pomagać w rozwoju bytowskiego klubu, to zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości prywatne w naszych mediach społecznościowych lub pod adresem e-mail: marketing@bytoviabytow.pl.