Bytovia – Wikęd Luzino 1:5

W świątecznym meczu, rozgrywanym 11. listopada, “Czarne Wilki” przegrały z liderem rozgrywek z Luzina 1:5. Jedyną bramkę dla Bytowiaków strzelił w 2 minucie Artur Rzepinski.

Pierwsza połowa zaczęła się bardzo dobrze dla “Czarnych Wilków”. Już w 2 minucie wyszliśmy na prowadzenie, po tym jak piłkę do bramki wpakował Artur Rzepinski. Niestety już kilkanaście minut później goście wyrównali po trafieniu Rafała Siemaszki. W kolejnych minutach inicjatywę przejęli goście, którzy napierali bramkę strzeżoną przez Łukasza Pupkę Lipińskiego. Poskutkowało to drugim trafieniem dla gości. Do siatki piłkę wpakował Szymon Skurat. Mimo kilku okazji z obu stron wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.

Druga połowa rozpoczęła się od dobrej gry naszego zespołu. “Czarne Wilki” stworzyły sobie kilka sytuacji, jednak nie przełożyło się to na wynik spotkania. W 75 minucie goście podwyższyli prowadzenie na 3:1. Bytovia otworzyła się i dążyła do zdobycia bramki. Wykorzystali to gości, którzy strzelili dwa kolejne gole. Wynik spotkania ustalił Krystian Opłatkowski, który zdobył czwartą i piątą bramkę w meczu. Niestety czarno-biało-czerwoni nie byli w stanie już nic zrobić i mecz zakończył się porażką naszego zespołu 1:5.

MKS Bytovia – Wikęd Luzino 1:5 (1:2)
Bramki: A.Rzepinski 2′ – R.Siemaszko 15′, Sz.Skurat 27′, J.Krefft 75′, K.Opłatkowski 84′, 89′.

Bytovia: Ł. Pupka Lipiński, J.Głowiński, M.Błaszkowski, V.Kaydrovych, R.Regliński, A.Szmidke, M.Wdowiak (80′ P.Leik), A.Rzepinski, K.Bąkowski (64′ S.Wirkus), B.Chojnacki, K.Kropidłowski (89′ P.Wolski).

Wikęd Luzino: M.Pawłowski, M.Maszota, W.Wilczyński, M.Dąbrowski (86′ O.Reban Pruszyński), M.Borski (88′ N.Pniewski), R.Siemaszko (79′ K.Opłatkowski), A.Petk, P.Kostuch, Ł.Murakowski, Sz.Skurat (57′ B.Damps), J.Krefft (82′ J.Zaworski).