Black i Piwnica Pełna Smaków dalej z nami!

Black i Piwnica Pełna Smaków dalej z “Czarnymi Wilkami”! Nasze dwa partnerskie lokale, które znamy z przepysznych dań oraz tanecznych sobót będą z nami w trwającym sezonie. Dziękujemy za wsparcie!

Piwnica Pełna Smaków to miejsce znane bytowiakom od wielu lat, jednak od niedawna pod inną nazwą. Przez długi czas miejsce było znane jako piwnica Dana, biorąc swoją nazwę od hotelu znajdującego się w budynku. Pod nową nazwą karta dań nie o tyle się zmieniła, a powiększyła. W lokalu nadal możemy skosztować pysznej pizzy, która trafiła w gusta niejednego bytowiaka. W menu znajdziemy również specjały kuchni włoskiej, rozmaite dania obiadowe, przesłodkie desery, a również szeroką gamę sushi. Na wieczory w gronie przyjaciół oraz bliskich czekają również na nas wyborne napoje alkoholowe, które pomogą nam się rozluźnić po trudach codzienności.

Jeżeli chodzi o sobotnie wieczory po wizycie w restauracji przy ulicy Derdowskiego kawałek dalej czeka na nas klub Black, w którym będziemy mogli bawić się do białego rana. Dwie sale z różnymi stylami muzyki sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia obu lokali, na przykład po domowych spotkaniach “Czarnych Wilków”.

Polecamy zajrzeć również na media społecznościowe obu miejsc, gdzie często publikowane są konkursy, w których do wygrania są m. in. darmowe loże w Blacku. Na facebook’a piwnicy przekieruje Was, gdy klikniecie TUTAJ, a na fanpage klubu Black przepieruje Was, gdy klikniecie TUTAJ.