Bilety wyprzedane, zapoznaj się z regułami!

Wszystkie bilety na mecz z Resovią zostały wyprzedane. Pamiętajcie o regułach przebywania na stadionie!

  1. Dotychczasowe miejsca zakupione przez karnetowiczów tracą ważność. Związane jest to z koniecznym innym rozmieszczeniem kibiców. Oczywiście karnetowicze nie muszą kupować nowych wejściówek, ich karnety obowiązują nadal. W związku z tym karnetowicze mają pierwszeństwo do zajmowania miejsc na sektorze głównym (A i B). Miejsca są jednak ograniczone, dlatego karnetowicze po zapełnieniu trybuny głównej, mogą być kierowani również na pozostałe sektory. Osoby z biletami wchodzą wyłącznie na sektor D i F.
  2. Zgodnie z regułami PZPN między kibicami musi być zachowany odstęp. Osoby z rodziny i mieszkające razem mają prawo do zajmowania miejsc obok siebie, uwzględniając dystans wobec innych.
  3. Wejście na stadion jest możliwe wyłącznie przy zakrywaniu nosa i ust. Kibice, którzy nie mają maseczek, przyłbic lub chust, nie zostaną wpuszczeni na obiekt. Fan może zdjąć maseczkę lub chustę jedynie po zajęciu miejsca. Nie ma możliwości przemieszczania się bez zakrywania nosa i ust. Przy każdym wejściu ustawione zostaną punkty do dezynfekcji, sympatycy muszą zdezynfekować dłonie.
  4. Porządku na obiekcie będą pilnować stewardzi, którzy kierują na odpowiednie miejsca i dbają o przestrzeganie rozmieszczenia kibiców. Niesłuchanie ich poleceń skutkuje opuszczeniem stadionu.
  5. Zabrania się wnoszenia bagażu podręcznego na stadion.
  6. Zalecamy wcześniejsze przybycie na stadion, ponieważ wydłużony zostanie czas kontroli. Bramy zostaną otwarte na półtorej godziny przed meczem. W kolejkach do wejść obowiązuje reguła dystansu społecznego.
  7. W pierwszej kolejności stadion po zakończonym meczu opuszczają kibice ze sektora B oraz niezależnie po drugiej stronie boiska fani z sektora D, którzy będą kierowani przez stewardów. Po opuszczeniu stadionu przez wyżej wymienione osoby, z obiektu wychodzą kibice ze sektora A i F. Jako ostatni z obiektu wychodzą media i osoby ze sektora VIP.
  8. Uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez organizowanych przez MKS Bytovia Bytów, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.