Bilety na mecz z Wikędem

W ten weekend “Czarne Wilki” zagrają swój ostatni mecz w sezonie 2021/2022. Na pożegnanie z tą edycją czwartoligowych rozgrywek Bytovia zmierzy się z zespołem Wikędu Luzino. Od wtorku bilety są dostępne w sprzedaży online, od czwartku – w kasach biletowych.

Sprzedaż wejściówek na to spotkanie rusza od wtorku, godziny 12:00, na stronie internetowej bilety.bytoviabytow.pl. Wejściówki można nabyć również od tego momentu w sklepie “Moda na Bytovie” na ulicy Dworcowej (dawna kawiarnia “Słoneczko”).

Od czwartku wystartuje również sprzedaż biletów w kasach biletowych bytowskiego stadionu. Będziemy czekać na Was w czwartek w godzinach 11:00-14:00, piątek w godzinach 16:00-18:30 oraz sobotę (dzień meczowy) od 12:30 do rozpoczęcia spotkania.

Bilety na to spotkanie “Czarnych Wilków” przy Mickiewicza 13 będą dostępne w cenach: 10 złotych normalny, 25 VIP oraz 5 złotych ulgowy. Sprzedaż biletów ulgowych dotyczy kobiet, uczniów oraz studentów za okazaniem legitymacji oraz emerytów i rencistów. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.