Zareklamuj się na bandach LED!

Zareklamuj swoją firmę na bandach LED podczas meczu z Chrobrym Głogów! Arcyważne dla nas spotkanie będzie transmitowane w Polsacie Sport Extra.

Klub dysponuje możliwością reklamy na bandach LED (łącznie 45 minut). Jest to świetna okazja do zaprezentowania swojej firmy. Podczas meczu w ustalonym czasie może pojawiać się animacja dotyczącą Twojej firmy. Przedsiębiorstwa zainteresowane wykupieniem takiej formy reklamy prosimy o kontakt pod numerem: 604 891 418 lub mailowo: p.gawin@bytoviabytow.pl.

Korzyści:

  • Poszerzenie grupy docelowej – duża liczba kibiców ogląda mecz zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami,
  • Kształtowanie wizerunku firmy otwartej na nowe formy reklamy – promocja poprzez sport,
    inwestycja w skuteczne działania marketingowe,
  • Promocja własnej marki na arenie ogólnopolskiej i lokalnej,
  • Budowa pozytywnego wizerunku poprzez zaangażowanie w sport, który dostarcza wielu pozytywnych emocji, propagując grę fair play oraz aktywny i zdrowy tryb życia.

Jednocześnie przypominamy o możliwości zostania sponsorem meczu. Transmisja w Polsacie Sport Extra to tym bardziej lepsza sposobność na reklamę. Poza tym w ramach sponsoringu meczowego umieszczamy logo na postumencie na piłkę oraz tworzymy jingiel, który będzie puszczany poprzez nowe stadionowe nagłośnienie. Spiker ponadto będzie kilkukrotnie przypominał o tym, kto jest sponsorem spotkania z Chrobrym. Zgłoszenia należy dokonywać poprzez adres e-mail: marketing@bytoviabytow.pl lub pod nr telefonu: 665 135 798.