Zapraszamy na Turniej Dni Bytowa!

Pamiętacie, że już za tydzień odbędą się na bytowskim stadionie Dni Bytowa? A czy widzieliście, że podobnie, jak przed rokiem z okazji urodziny naszego miasta organizujemy turniej? Nie? To jak najszybciej nadróbcie zaległości i już w sobotę 8 lipca od godz. 11:40 bądźcie razem z nami na stadionie przy Mickiewicza 13!

W Turnieju Dni Bytowa wezmą udział 4 zespoły: Bytovia, Gryf Słupsk, Kaszubia Studzienice i Dolina Speranda. Rywalizacja odbędzie na zasadzie losowania przeciwników spotkań półfinałowych, których zwycięzcy zmierzą się w meczu finałowym, a przegrani w meczu o 3. miejsce. Każde spotkanie potrwa 45 minut. Wszystkie zespoły zagrają więc łącznie 90 minut.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do świętowania Dni Bytowa na sportowo!