Zapinamy pasy i startujemy! | Zapowiedź

Długo czekaliśmy na ten dzień, ale w końcu nadszedł. Już w sobotę wracamy do ligowych zmagań! Przed własną publicznością zmierzymy się z Aniołami Garczegorze. Początek meczu o 15:30.

Anioły miały bardzo udaną rundę jesienną obecnego sezonu. Zespół z Garczegorzy plasuje się na wysokim 6. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów. Wyjazdu do Garczegorzy na pewno nie będzie dobrze wspominał nasz zespół, który uległ w pierwszej kolejce Aniołom aż 2:7. Na pewno “Czarne Wilki” będą chciały się jutro zrehabilitować za tak dotkliwą porażkę.

Zespół z Garczegorzy reprezentuje były zawodnik Bytovii Artur Wojach, który przeniósł się do tego klubu przed rozpoczęciem obecnego sezonu. W kadrze Aniołów w rundzie jesiennej można było znaleźć jeszcze dwie inne znane nam twarze. Barwy tego klubu reprezentowali też Łukasz Łapigrowski, który wiele lat temu również występował w Bytovii oraz Hubert Syldatk, który jeszcze w sezonie 2018/19 reprezentował barwy IV-ligowych rezerw naszego klubu.

Przed Bytovią bardzo trudna runda. Zaczynamy z niskiej pozycji w tabeli, bo obecnie plasujemy się na 18. miejscu. Co prawda, czekają nas jeszcze dwa zaległe mecze z rundy jesiennej, jednak pozycja wyjściowa nie jest łatwa. Miejmy nadzieję, że w walce o utrzymanie pomogą nowi zawodnicy, czyli: Adam Gross (GKS Myśliwiec Tuchomie), Igor Bąkowski (Radunia Stężyca – Junior A), Robert Cieszyński (Wda Lipusz), Filip Mirończuk (Arka Gdynia/runda jesienna na wypożyczeniu w Stolemie Gniewino), Błażej Troka (Borowiak Czersk).

Trzymajmy jutro mocno kciuki za “Czarne Wilki”. Liczymy na Wasz gorący doping i wsparcie. Na inauguracje rundy jesiennej przygotowaliśmy kilka nowości, dlatego serdecznie zapraszamy na mecz z Aniołami Garczegorze.

Bytów, sobota (04.03.), godz. 15:30, MKS Bytovia – Anioły Garczegorze