Zaczynamy nowy sezon

Nie minęło wiele czasu od zakończenia poprzedniego sezonu, a już w sobotni wieczór startują nowe rozgrywki. Naszym rywalem będzie Olimpia Grudziądz. Początek meczu o 19:46.

W poprzednim sezonie Olimpia rywalizowała w Fortuna 1 Lidze. Była to walka o każdy punkt i właśnie tego jednego oczka zabrakło, by nasz sobotni rywal utrzymał się na zapleczu ekstraklasy. W ostatniej kolejce Olimpia potrzebowała wygranej nad Sandecją Nowy Sącz. Zakończyło się na niestrzelonym karnym, bezradności zawodników oraz rozpaczą po końcowym gwizdku. Z 40 punktami na koncie zespół z Grudziądza zakończył sezon na 16. miejscu w ligowej klasyfikacji. Tuż przed Olimpią uplasował się GKS Bełchatów z taką samą liczbą oczek ratujący się jednak lepszym bilansem meczów bezpośrednich.

Latem do zespołu z Grudziądza trafił były zawodnik “Czarnych Wilków” Adrian Kwiatkowski. 22-latek w poprzednim sezonie rozegrał 30 meczów w II lidze i zdobył 2 gole w barwach Bytovii. “Kwiatek” zadebiutował już w tym sezonie w Olimpii. Rozegrał 59 minut w wygranej przez naszego jutrzejszego rywala pucharowej rywalizacji z Lechem II Poznań.

Podopieczni Adriana Stawskiego to zespół w trakcie przebudowy. Do zespołu dołączyło kilku nowych zawodników. Stoi przed nimi trudne zadanie zastąpienia piłkarzy, którzy opuścili nasz zespół. W pucharowej rywalizacji z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza widać było, że “Czarne Wilki” potrzebują jeszcze trochę czasu, aby się zgrać i nie można jeszcze wyciągać żadnych wniosków na temat formy naszych piłkarzy. Miejmy nadzieję, że gra Bytovii z meczu na mecz będzie wyglądała coraz lepiej, a w sobotę trzy punkty zostaną w Bytowie.

Zapraszamy do zakupu wejściówek na mecz. Nie czekajcie do ostatniej chwili. Biletów z każdą chwilą jest coraz mniej, dlatego najlepiej jak najszybciej zarezerwować sobie możliwość wejścia na stadion. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony: bilety.bytoviabytow.pl.

Początek transmisji meczu z Olimpią Grudziądz o 19:16. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przedmeczowe studio, w którym porozmawiamy o naszym jutrzejszym przeciwniku. Spotkanie będzie można obejrzeć TUTAJ!

Bytów, godz. 19:46, MKS Bytovia Bytów – GKS Olimpia Grudziądz