Z “Garcą” w Krakowie

Po sobotniej porażce ze Skrą “Czarne Wilki” będą miały okazję na szybką rehabilitację. Podopieczni Adriana Stawskiego w środę zmierzą się na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Początek meczu o 15:00.

Gospodarze jutrzejszego meczu poprzedni sezon zakończyli na 7. miejscu, czyli pierwszym, które nie było premiowane możliwością gry w barażach. Garbarnia uzbierała w minionych rozgrywkach 50 punktów. Na taki wynik złożyło się 14 zwycięstw, 8 remisów i 12 porażek. Najwięcej bramek w ekipie prowadzonej przez trenera Łukasza Surmę zdobyli Jakub Kowalski, Kamil Kuczak oraz Krzysztof Szewczyk. Każdy zawodnik ze wspomnianej trójki zdobył po 7 goli.

W obecnym sezonie “Garca” plasuje się na 12. miejscu w tabeli. W czterech meczach zdobyli 4 punkty. Garbarnia rozegrała jednak o jedno spotkanie mniej. Do tej pory zawodnicy z Krakowa przegrali 1:3 ze Śląskiem II Wrocław oraz Wigrami Suwałki, zremisowali 1:1 z Motorem Lublin i pokonali 2:1 KKS Kalisz.

W zespole prowadzonym przez Łukasza Surmę występuje były zawodnik Bytovii Jakub Bąk. Pomocnik w czarno-biało-czerwonych barwach występował w sezonie 2016/17. W tym czasie rozegrał 37 meczów dla “Czarnych Wilków”, w których zdobył 7 goli. W obecnych rozgrywkach Bąk zagrał 4 spotkania, w których strzelił już 2 bramki.

Czarno-biało-czerwoni w minioną sobotę przegrali ze Skrą Częstochowa 0:1. Tym samym przerwana została seria meczów bez porażki Bytovii, która przez cztery pierwsze spotkania nowego sezonu nie uległa żadnemu przeciwnikowi. Już jutro podopieczni Adriana Stawskiego będę mieli okazję do szybkiej rehabilitacji i szansę na zapoczątkowanie nowej serii. Miejmy nadzieję, że nasz zespół pokaże się z dobrej strony, a komplet punktów przyjedzie do Bytowa.

Mecz będzie można obejrzeć TUTAJ.

Kraków, godz. 15:00, Garbarnia Kraków – MKS Bytovia Bytów