Z Aniołami o awans | Zapowiedź spotkania

Emocje po sobotnich derbach powoli opadły, a nas czeka kolejne spotkanie przy Mickiewicza 13. Po pokonaniu rezerw Gryfa tydzień później przychodzi czas na Anioły Garczegorze, z którymi powalczymy o V rundę regionalnego Pucharu Polski. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Środowe spotkanie nie będzie pierwszym starciem tych zespołów w trwającym sezonie. 12 września w Bożym Polu miało miejsce spotkanie ligowe pomiędzy zespołem Aniołów i Bytovii. W tym spotkaniu górą była Bytovia, która wygrała 2:1 po bramkach Artura Rzepinskiego oraz Macieja Błaszkowskiego. Trzeba jednak wspomnieć o tym, że do ostatniej minuty spotkania 3 punkty nie były tak pewne. Anioły mocno przycisnęły “Czarne Wilki” do defensywy, która jednak zagrała wówczas bezbłędnie i do końca nie dała sobie wbić drugiej bramki.

Anioły w rozgrywkach ligowych zajmują po 9. kolejce 16 miejsce w ligowej tabeli z 10. punktami na swoim koncie. Jednak liga ligą, skupmy się jednak na wynikach pucharowych. A tutaj idą jak burza. Zaczęli od zwycięstwa z Myśliwcem Tuchomie 3:0, by potem z Lipniczanką Lipnica wygrać 5:1. Teraz przyjadą na Mickiewicza 13 walczyć o awans w niezdobytej w tym sezonie twierdzy.

Podopieczni Karola Szymleka aktualnie w regionalnym Pucharze pokonali Czarnych Czarne 1:0 oraz rezerwy Gryfa Słupsk 4:1. Po poprzednich dwóch rundach dla oba zespoły będą dla siebie pierwszym rywalem z równoległej ligi po meczach z zespołami słupskiej okręgówki. Jutrzejsze spotkanie pokaże, komu bardziej zależy na pucharach i kto jest lepiej przygotowany do dalszej drogi.

MKS Bytovia Bytów vs KS Anioły Garczegorze | 6 października 2021 (środa), godzina 16:00 | Bytów, ulica Mickiewicza 13 | WSTĘP BEZPŁATNY